Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Bądź widoczny w Ruchu! Nowe koszulki i bluzy

Kategorie: Oaza

Szukasz pomysłu na prezent gwiazdkowy? Zakup koszulkę oraz bluzę i wesprzyj finansowo Ruchu Światło-Życie Diecezji Płockiej!
Istny „must have” każdego Oazowicza!

Koszulki w kroju męskim i damskim jedyne 25 zł, dostępne w dwóch kolorach burgund oraz granat. Dodatkowo nadruk świecący w ciemności.

Bluza oazowa typu kangur w cenie 100 zł. Wpłaty zbierane po zebraniu co najmniej 30 osób zainteresowanych.

Możliwość dostarczenia do domu przez Pocztę Polską za dodatkową opłatą 8 zł lub odbiór osobisty w Płocku lub Gostyninie po wcześniejszym umówieniu.

Zamówienia:
https://goo.gl/forms/kHUdNRxQuLQ3tja53

Informacje dodatkowe:
– Zamówienia wraz z wpłatami będą przyjmowane do 26 listopada.
– Planowany czas wysyłki lub osobistego odbioru 10-14 grudnia 2018.
– Na bluzy zbieraną są osoby zainteresowane, po zebraniu co najmniej 30 zamówień każda zainteresowana osoba zostanie poinformowana SMS lub mailem o możliwości zakupu bluzy.

Termin wpłat: do 26 listopada 2018
25 zł – koszulka z odbiorem osobistym
33 zł – koszulka dostarczona przez Pocztę Polską

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.