Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Dodatkowe informacje nt. oaz letnich

Kategorie: Oaza,Świat

KILKA BARDZO WAŻNYCH INFORMACJI NT. OAZ LETNICH
 
1. Wiemy już na pewno, że obie Oazy Nowego Życia 1 stopnia odbędą się w Gliczarowie Górnym.
2. W Gliczarowie Górnym odbędzie się też Oaza Nowego Życia 2 stopnia. W Murzasichlu odbędzie się Oaza Nowej Drogi 2 stopnia.
3. Dodaliśmy do formularza zgłoszeniowego (każdego) jedno pytanie o treści „Zgłaszam się na rekolekcje letnie za zgodą mojego proboszcza/moderatora Oazy w mojej parafii:” Należy zaznaczyć „Tak”, przy czym nie będziemy tolerować poświadczania nieprawdy.
4. Na każdą z oaz letnich możemy przyjąć ograniczoną liczbę osób. Decyduje kolejność zgłoszeń (formularz + przelew). Aktualnie (uwzględniając tylko formularz) jest liczba zgłoszeń/liczba miejsc:
ODB: 3/30
OND II: 16/32
ONŻ 1 pierwszy formularz: 16/32
ONŻ 1 drugi formularz: 4/32
ONŻ 2: 5/30.
 
Wniosek jest jeden – nie zwlekajcie! 🙂

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.