Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Drugie Warsztaty Diakonii Muzycznej

Kategorie: Blog,Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Uncategorized,Wydarzenia

W dniach 15 – 16 listopada, zapraszamy członków diecezjalnej diakonii muzycznej na drugie warsztaty muzyczne do Studni w Płocku. Bardzo mile widziane są nowe osoby, które czują się na siłach wokalnych i grających.
Zapraszamy:
śpiewaków (soprany, alty, tenory, basy)
instrumentalistów (gitary, klawisze, instrumenty smyczkowe, dęte drewniane, trąbki)
SZCZEGÓŁY:
Pierwszym punktem warsztatów będzie kolacja w piątek o godz. 18:00. Zakończenie 16 listopada o godz. 19:00. Moderatorem diecezjalnej diakonii muzycznej jest Ks. Marcin Kędzia. Zgłoszenia na warsztaty prosimy kierować na adres ks. Marcina Kędzi: kedzik123@vp.pl Od ks. Marcina otrzymacie wszelkie niezbędne informacje. Koszt warsztatów to 40 zł. Organizatorzy warsztatów zapewniają nocleg, pełne wyżywienie i profesjonalnych prowadzących. Serdecznie zapraszamy.

OWikipedia: O (named o plural oes) is the fifteenth letter and a vowel in the ISO basic Latin alphabet.

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.