Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Dzień Wspólnoty 2019

Kategorie: Kościół,Oaza,Wydarzenia

Zapraszam serdecznie na podsumowanie wakacyjnych oaz podczas diecezjalnego dnia wspólnoty, który odbędzie się 31. sierpnia w parafii św. Józefa w Płocku – rozpoczniemy o godzinie 10, następnie msza święta o godzinie 12 której przewodniczył będzie bp Mirosław Milewski. Zakończenie około godz. 14-15. (modlitwa w parafialnym kościele, natomiast agapa przy domu rekolekcyjnym „Studnia”). Budząc w sobie troskę o przyrodę i środowisko, proszę o przywiezienie szklanek czy kubków, które będzie można umyć i zabrać. Planowana jest „tylko” herbata dlatego proszę, przywieść ze sobą kanapki (ciasto/ciastka itp. będą również mile widziane:) Bardzo proszę o przygotowanie świadectw z poszczególnych stopni. Dzień wspólnoty zakończymy spotkaniem Diecezjalnej Diakonii Jedności.

Podczas Dnia Wspólnoty będzie miało również miejsce uroczyste przyjęcie Duchowej Adopcji, zainicjowane przez powołującą się tego dnia Diakonię Życia.

Stąd Kochani Oazowicze!
Jeśli tylko Wasze serca zapragną ofiarować któremuś z zagrożonych aborcją żyć opiekę modlitewną, to będzie to cudowny moment żeby przyjąć i duchowo zaadoptować takie dziecko. Na Dniu Wspólnoty dostępne będą deklaracje z formułą przyrzeczenia, które rozdawane będą przez członków Diakonii. Z całego serca zapraszamy Was Kochani do podjęcia tej pięknej 9-miesięcznej modlitwy razem z członkami Diakonii Życia.

Do zobaczenia!

Ks. Marcin Kędzia
Moderator Ruchu Światło-Życie Diecezji Płockiej

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.