Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Informacje dla osób wyjeźdzających na oazy w II turnusie

Kategorie: Blog,Moderatorskie,Oaza,Ogólna

17 lipca na oazę wyjadą trzy grupy młodzieży w góry: dwie do Gliczarowa Górnego i jedna do Murzasichla. Pamiętajcie o Piśmie Świętym (Stary i Nowy Testament), notatniku, śpiworze i niedzielnym stroju na Mszę św. Młodzież spotyka się 17 lipca o godz. 6:45 przy kościele św. Maksymiliana w Płońsku. O godz. 7:00 autokar rusza w góry. Autokar w obie strony kosztuje 150 zł. Animatorzy w autokarze będą zbierać od Was pieniądze. Do zobaczenia 17 lipca. Szczęść Boże na wakacje.

Ks. Krzysztof – Moderator Diecezjalny

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.