Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Informacje o beatyfikacji Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego

Kategorie: Blog,Moderatorskie,Oaza,Ogólna

Z uwagi na wyjątkową postać Założyciela Ruchu Światło-Życie już jesienią 2014 roku można się spodziewać ogłoszenia dokumentu stwierdzającego heroiczność cnót Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Jest to wezwanie dla oazowiczów, żeby te informacje stały się dla nas wielką mobilizacją do modlitwy o beatyfikację i o cud uzdrowienia za wstawiennictwem tego kandydata na ołtarze.

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.