Następne wydarzenie w:

 • 00 DNI
 • 00 GODZ.
 • 00 MIN.
 • 00 SEK.
+

News

Karty na oazowe rekolekcje 2018

Kategorie: Uncategorized

Drodzy,

zgodnie z obietnicą zamieszczamy poniżej pliki z kartami uczestnika na tegoroczne Oazy Wakacyjne. Ponadto mamy dla Was dwie ważne informacje:

 • karty oazowe można dostarczać do 10 czerwca (przedłużono termin)
 • osoby, które już się zapisały i zalegają z wpłatą zaliczki mogą to zrobić do 25 maja

UWAGA! W kartach znajdowały się drobne błędy, które już skorygowaliśmy. Przepraszamy za pomyłki!

ODB

OND II

OND III

ONŻ I

ONŻ II

 

 

Przypominamy jeszcze raz jak zapisujemy się na rekolekcje:

 1. Ze strony www.plockaoza.pl należy wybrać formularz na odpowiednią Oazę spośród zamieszczonych poniżej i wypełnić go.
 2. Po wypełnieniu formularza, w ciągu 7 dni, trzeba wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł na konto: Diecezja Płocka, ul. Tumska 3, 09-402 Płock, numer konta: 76 1240 3174 1111 0010 5717 5745. Osoby, które nie dokonały wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni od zgłoszenia się automatycznie tracą rezerwację.
 3. Koniecznie w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz Oazę, na którą jedzie np. tytuł przelewu: Jan Kowalski ONŻ I stopnia. W przypadku braku tytułu przelewu nie będziemy wiedzieli, kogo jest zadatek.
 4. Następnie zależy pobrać ze strony plockaoaza.pl kartę zgłoszeniową na odpowiednią Oazę, dokładnie wypełnić (karty niewypełnione będą odsyłane) i dostarczyć ją Moderatorowi Diecezjalnemu ks. Krzysztofowi Rucińskiemu do 10 czerwca na adres: MCEW Studnia Płock, ul. Górna 1 A (wjazd od ul. Słonecznej).

 

Więcej informacji o tegorocznych rekolekcjach TUTAJ

Dodaj komentarz

 1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.