Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Konkursy dla Oazowiczów

Kategorie: Moderatorskie,Oaza,Ogólna

W związku ze zbliżającą się 30. rocznicą śmierci Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego animatorzy Ruchu Świało-Życie naszej diecezji przygotowali konkursy związane z osobą założyciela Ruchu.

Uczniów klas III-VI szkoły podstawowej zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Blachnicki w moich oczach”. Waszym zadaniem jest przygotować dowolną techniką prace w formacie A4, które przedstawiać będą Wasze wyobrażenie o ks. Blachnickim. Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie wyjazdu na rekolekcje letnie. Szczegółowy regulamin znajdziecie pod tym linkiem (kliknij).

Zgłoszenia do konkursu możecie składać tutaj (kliknij).

Wszystkich gimnazjalistów zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o życiu ks. Franciszka Blachnickiego oraz jego książce „Sympatycy czy chrześcijanie?”. Jest to dobra okazja do przybliżenia sobie sylwetki założyciela Oazy, jego myśli i oczywiście zdobycia nagrody w postaci dofinansowania wyjazdu na rekolekcje letnie. Szczegółowy regulamin jest tutaj (kliknij).

Zgłoszenia do konkursu „Sympatycy czy chrześcijanie” odbywają się poprzez rejestrację – formularz jest tutaj (kliknij).

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do konkursów stworzyliśmy specjalnego maila:

konkursoazaplocka@gmail.com

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.