Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Oaza Modlitwy dla osób po OŻK II st. i dla liceum

Kategorie: Blog,Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Uncategorized,Wydarzenia

W dniach 27 – 29 września do Węgry koło Przasnysza zapraszamy osoby, które w tym roku brały udział w OŻK II stopnia oraz młodzież ze szkół średnich do udziału w Oazie Modlitwy. Prowadzący zaproponowali temat wyjęty z wiersza Zbigniewa Herberta „Bądź wierny. Idź”. Żyjemy w czasach w których tak łatwo być niewiernym, tak łatwo stracić cel ze swoich oczu i uwikłać się w różnego rodzaju pseudo wartości. By tego uniknąć potrzebujemy Kogoś, kto był wierny do końca. Jak w dzisiejszym świecie być wiernym obranej przez siebie drodze? Co znaczy być wiernym charyzmatowi Ruchu Światło-Życie? Jak realizować to w codzienności? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas wrześniowej oazy modlitwy.

Prowadzi: ks. Andrzej Rutkowski i ks. Jacek Wichorowski

Prosimy zabrać: śpiwór, karimatę, Pismo Święte (ST i NT), notatnik

Zgłoszenia do ks. Andrzeja Rutkowskiego na adres: ks.andrzej.rutkowski@interia.pl  Limit miejsc ograniczony.

Koszt: 60 zł

Dojazd: Jeśli ktoś jedzie samochodem to trzeba dojechać do Gruduska (15 km za Ciechanowem) a potem kierować się na Przasnysz. Po drodze będzie skręt na Węgrę. Jeśli ktoś wybiera się autobusem to proszę dojechać do Przasnysza a potem najlepiej poprosić któregoś z Księży o wyjechanie na dworzec PKS. Z Przasnysza do Węgry jest 11 km.

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.