Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Oaza Modlitwy dla uczniów szkoły podstawowej

Kategorie: Kościół,Oaza,Wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na Oazę Modlitwy dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej, która odbędzie się w terminie 11-13 października w Domu rekolekcyjnym Studnia w Płocku (ul. Górna 1a Płock). Przyjazd w piątek na godzinę 17.30, koniec w niedzielę po obiedzie, czyli koło godziny 14.00. Koszt rekolekcji to 120 zł.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zweryfikowanych zgłoszeń – czyt. wraz z zaliczką.

Jak się zapisać?
1. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisy do końca września.
LINK: KLIK
2. Następnie w ciągu 7 dni od zapisania się należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł na konto 13 2490 0005 0000 4100 9019 8797. W tytule trzeba umieścić imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki. Zaliczka nie podlega zwrotowi. Osoby, które nie dokonały wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni od zgłoszenia się tracą rezerwację.
3. Konieczne jest pobranie z strony lub wydarzenia zgody od rodziców. Wypełnione zgody uczestnicy zabierają na OM.

LINK: Zgoda-od-Rodziców

Kontakt:
Animator odpowiedzialny: Natalia Majkowska – tel. 513260204

Zapraszamy też na wydarzenie na Facebooku! Weź udział i tym samym zachęć innych do wyjazdu 😉 Link do wydarzenia na Facebooku KLIK

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.