Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Oazy wakacyjne – ogłoszenie

Kategorie: Blog,Kościół,Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Uncategorized,Wydarzenia

Dziś została zamknięta lista osób na Oazę Dzieci Bożych i na Oazę Nowej Drogi w pierwszym turnusie. Jest komplet osób. Mile widziani na ten turnus są Animatorzy (2 – 3 osoby). Mamy natomiast wolne miejsca na „Jedynki” w II turnusie. Zapraszamy osoby od 15 roku życia, czyli po II klasie gimnazjum. Szczegóły w newsie: Karty uczestnictwa – Oaza 2014 lub katechetów. Zapraszamy WAS na dobry CZAS.

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.