Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Ogłaszamy nabór do diecezjalnej diakoni muzycznej Ruchu Światło-Życie

Kategorie: Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Wydarzenia

Już po raz kolejny, tym razem 30 sierpnia spotykamy się na warsztatach diakonii muzycznej.

ZAPRASZAMY:
śpiewaków (soprany, alty, tenory, basy)
instrumentalistów (gitary, klawisze, instrumenty smyczkowe, dęte drewniane, trąbki)

SZCZEGÓŁY:
Odpowiedzialnym za diakonię muzyczną jest Ks. Marcin Kędzia. Osoby, które chciałby zasilić diakonię zgłaszają się do ks. Marcina Kędzi na adres: kedzik123@vp.pl Diakonia spotyka się w dniach 30 – 31 sierpnia w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku. Zjazd 30 sierpnia do godz. 18:00. Zakończenie 31 sierpnia o godz. 13:00. Koszt warsztatów 30 zł. Proszę zabrać ze sobą karimatę i śpiwór. Zgłoszenia do 26 sierpnia na adres ks. Marcina. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.