Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Refleksja po Oazie Ewangelizacyjnej…

Kategorie: Blog,Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Wydarzenia

Oaza Ewangelizacyjna to było doświadczenie, którego właśnie potrzebowałam. Dużo czasu na przemyślenie ważnych spraw, możliwość głębszego poznania Boga, ale także i samej siebie. Spotkałam mnóstwo wspaniałych osób, których długo nie zapomnę i z którymi, mam nadzieję, jeszcze się zobaczę. Przez te dziesięć dni odczułam autentyczną miłość Jezusa do mnie, miłość, która uskrzydla i dodaje dużo nowej siły do działania. Oby Bóg pozwolił mi zachować tę Moc jak najdłużej i przekazywać ją innym!
Chwała Panu!

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.