Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Seminarium o Słudze Bożym ks. Franciszku Blachnickim

Kategorie: Oaza,Wydarzenia

Szczęść Boże!

Chcielibyśmy Wszystkich członków Ruchu Światło-Życie zaprosić na Seminarium o Słudze Bożym ks. Franciszku Blachnickim. W dniach 8-10 lutego 2019 r. na terenie Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku, przy ul. abp. A. J. Nowowiejskiego 2, odbędzie się sesja tematyczna „Dziedzictwo Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego”. Seminarium poprowadzi Dorota Seweryn z Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła, która współpracowała z Ojcem Franciszkiem od początków dzieła oazowego.

Jest to wyjątkowa okazja, by spotkać i posłuchać bezpośredniego świadka życia ks. Franciszka, założyciela naszego ruchu, człowieka wielkiej wiary, kandydata na ołtarze. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Szczegółowe informacje i zapisy u Iwony i Janka Sieradzkich Telefony: Iwona – 663 419 125, Janek – 606 964 446 email: sieradzki.jan@wp.pl

 

POBIERZ KARTĘ UCZESTNICTWA

Seminarium-o-Ks.-Blachnickim

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.