Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Sesja rekolekcyjna: Duchowa interwencja kryzysowa

Kategorie: Kościół,Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Wydarzenia

Duchowa interwencja kryzysowa

Każdy kto prowadzi świadomie życie duchowe doskonale zdaje sobie sprawę z tego czym jest kryzys. Czasem pojawia się nagle i niespodziewanie jako reakcja na zdarzenia losowe, innym razem jest konsekwencją błędnych wyborów i uporczywego grzechu. To w jakim stopniu nas dotyka zależy od naszej duchowej kondycji, czyli osobistej relacji Panem Bogiem. Czy można nauczyć się interwencji duchowej, czy kryzys oznacza porażkę, co ożywia i leczy ludzkie serce?

W dniach 17 – 19 listopada 2017 r. w domu rekolekcyjnym Studnia w Płocku odbędzie się sesja rekolekcyjna pt. „Duchowa interwencja kryzysowa”. Sesje w naszym domu odbywają się w klimacie ciszy, skupienia i modlitwy. Chętni mogą przystąpić do spowiedzi lub rozmowy duchowej. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte, notatnik i budzik. Sesja rozpoczyna się w piątek Mszą św. o 18:00, kończy się w niedzielę obiadem o 12:00. Jest adresowana do osób od 18 roku życia. Zakwaterowanie rozpoczyna się od godz. 15.00, natomiast pierwszym posiłkiem będzie kolacja w dniu rozpoczęcia.

Prowadzący: ks. Krzysztof Ruciński

Zakwaterowanie: Dom Rekolekcyjny Studnia, ul. Górna 1 A, 09-402 Płock

Zgłoszenia: rezerwacje@studnia.co lub ks.krzysztof.rucinski@gmail.com

 

Ofiara za pobyt i wyżywienie:

w pokoju 1-os. – 180 zł/os. Liczba miejsc w pokojach 1 osobowych jest ograniczona.

w pokoju 2-3 os. – 150 zł/os.

Osoby mogące wesprzeć Dzieło, prosimy o wniesienie ofiary o 50 zł większej.

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.