Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Słowo Moderatora Diecezjalnego na adwent

Kategorie: Moderatorskie,Ogólna

Adwent to czas, w którym Jezus wzywa do czujności, bo tęskni za Tobą i obawia się, że możesz nie pojawić się w miejscu spotkania. Chce nas teraz przygotować na dzień, gdy Bóg wypowie Słowo, dzięki któremu dostrzeżesz sens swojej drogi. Mówi do nas: Czuwajcie! Nie pozwalajcie sobie na chwilę nieuwagi albo zaufanie do przewodników, którzy zalecają drogę na skróty. Sprawdźcie, czy trudzicie się wokół domu zbudowanego na skale, czy też daliście się omamić wizją zamku wzniesionego na piasku.

ks.Krzysztof Ruciński 
Moderator Diecezjalny

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.