Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Spotkanie opłatkowe i zabawa karnawałowa

Kategorie: Moderatorskie,Oaza

christmas

Moderator Diecezjalny wraz z Diecezjalną Diakonią Jednośc Ruchu Światło-Życiei zapraszają na spotkanie opłatkowe połączone z zabawą karnawałową do Domu Rekolekcyjnego „Studnia” w Płocku. Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 stycznia. Początek o godzinie 18.00.

Koszt organizacji wynosi 30 zł od osoby. W tym mamy zapewnione: jedno danie ciepłe, dwie ziemne przystawki, napoje i owoce oraz wynajem lokalu. Aby zapisać się na spotkanie opłatkowe połączone z zabawą, należy wysłać maila zgłoszeniowe na adres plockaoaza@gmail.com (imię, nazwisko, parafia) oraz dokonać wpłaty 30 zł na konto Moderatora Diecezjalnego ks. Krzysztofa Rucińskiego (dane do przelewu: Krzysztof Ruciński, ul. 1-ego Maja 35, Zielona, 09-310 Kuczbork, 41 1020 1592 0000 2802 0094 2755). Wpłaty może dokonać bezpośrednio do Katarzyny Kolczyńskiej oraz Tomasza Rackiego. Osoby, które wpłacą pieniądze i wyślą maila będą uważane za zgłoszone na spotkanie opłatkowe. Zapisy trwają do 27 grudnia włącznie. Osoby niepełnoletnie przywożą ze sobą zgodę od Rodziców – to będzie Wasz bilet wstępu. Po spotkaniu opłatkowym i wspólnym śpiewie kolęd odbędzie się zabawa karnawałowa – przewidziana do godziny 24:00.

Istnieje możliwość noclegu w Studni. Koszt noclegu to 20 zł.

Serdecznie Was zapraszamy.

Wszystkie pytania kierujcie na adres plockaoaza@gmail.com.

 

Moderator Diecezjalny ks. Krzysztof Ruciński

i Diecezjalna Diakonia Jedności

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.