Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Zapraszamy do domu rekolekcyjnego „Studnia”

Kategorie: Kościół,Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Wydarzenia

Serdecznie zapraszam do naszego diecezjalnego domu rekolekcyjnego, które jest także Młodzieżowym Centrum Edukacyjno – Wychowawczym i nazywa się STUDNIA.
To doskonałe miejsce w którym można odpocząć i smacznie zjeść. A już niedługo przedstawię ofertę rekolekcyjną dla młodzieży, dorosłych i księży. Będzie też wiele ciekawych spotkań.
W Studni dysponujemy bazą noclegową, stołówką, kaplicą, oraz centrum konferencyjnym. Mamy 60 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych z łazienkami. Dla większych grup istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach 4 i 5 osobowych (liczba miejsc wzrasta wtedy do 95). Nasza recepcja otwarta od poniedziałku do niedzieli od 07:00 do 22:00. Szczegóły na stronie: www.studnia.co

ks. Krzysztof Ruciński – dyrektor MCEW Studnia

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.