Następne wydarzenie w:

 • 00 DNI
 • 00 GODZ.
 • 00 MIN.
 • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Zgłoszenia na Oazy letnie 2016

Kategorie: Oaza,Ogólna,Uncategorized,Wydarzenia

W tym roku Oaza Płocka organizuje cztery Oazy letnie:

 • Oazę Dzieci Bożych dla dzieci po 3, 4 i 5 klasie szkoły podstawowej.
 • Oazę Nowego Życia 0 stopnia dla młodzieży po 6 klasie szkoły podstawej oraz 1 i 2 klasie gimnazjum.
 • Oazę Nowego Życia 1 stopnia dla młodzieży po 3 klasie gimnazjum i starszej.
 • Oazę Nowego Życia 2 stopnia dla młodzieży, która była już na ONŻ I.

Oaza Dzieci Bożych odbędzie się w Swarzewie koło Władysławowa. Potrwa 10 dni. Rozpoczyna się 25 czerwca. Koszt 400 zł + autokar ok. 100-120 zł (szczegóły ceny autokaru wkrótce).

Oazy Nowego Życia odbędą się w Gliczarowie Górnym i Murzasichlu. Wyjazd z diecezji 1 lipca. Zakończenie oazy 16 lipca (wyjazd z ośrodków oazowych o północy).

Koszt 650 zł + autokar 150 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Krok po kroku: jak zapisać się na Oazę letnią?

 1. Należy wybrać formularz na odpowiednią Oazę spośród zamieszczonych poniżej i wypełnić go do 5 czerwca.
 2. Trzeba wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł na konto do 5 czerwca. Dane do przelewu: Krzysztof Ruciński, Diecezja Płocka, ul. Tumska 3, 09-402 Płock, numer konta: 76 1240 3174 1111 0010 5717 5745 Osoby, które zgłosiły się na oazę przez formularz a nie dokonały wpłaty zaliczki, nie są jeszcze traktowane jako uczestnicy leniej oazy. Konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł.
 3. Koniecznie w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz Oazę, na którą jedzie np. tytuł przelewu: Jan Kowalski ONŻ 1. W przypadku braku tytułu przelewu nie będziemy wiedzieli, czyja jest zaliczka.
 4. Należy pobrać ze strony plockaoaza.pl karty zgłoszeniowe na odpowiednią Oazę i dostarczyć je Moderatorowi Diecezjalnemu ks. Krzysztofowi Rucińskiemu  do 15 czerwca na adres Płock ul. Kazimierza Wielkiego 1 lub do Wydziału Duszpasterskiego, Płock ul. Tumska 3 (budynek Muzeum Diecezjalnego naprzeciwko Katedry). Karty pojawią się na stronie maksymalnie 20 maja.

 

Dopiero dostarczenie karty Moderatorowi Diecezjalnemu jest równoznaczne z zapisaniem się na Oazę letnią.

 

Formularz ODB: z powodu braku miejsc zapisy na ODB zostały zamknięte.

Formularz ONŻ 0 stopnia: z powodu braku miejsc zapisy na ONŻ 0 zostały zamknięte.

Formularz ONŻ 1 stopnia: http://goo.gl/forms/dr7AMIHKQb

Formularz ONŻ 2 stopnia: http://goo.gl/forms/njc7TLZ5P6

Dodaj komentarz

 1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.