Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Zmiana miejsca na oazę dla dzieci

Kategorie: Kościół,Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Uncategorized,Wydarzenia

Uprzejmie informuję, że nastąpiła zmiana miejsca na Oazę Dzieci Bożych. Oaza dla dzieci została przeniesiona w Tatry do Gliczarowa Górnego. Powodów tej decyzji jest dużo. Jeśli Ktoś chciałby się dowiedzieć, jakie są to powody, proszę o kontakt osobisty. Chcę tylko zaznaczyć, że dom w Gliczarowie to sprawdzone, przyjazne i bardzo dobre miejsce. Dzieci na pewno będą czuły się dobrze. Zapraszam do składania kart. Został jeszcze tydzień.

ks. Krzysztof Ruciński
Moderator Diecezjalny

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.