Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Życzenia na Boże Narodzenie

Kategorie: Blog,Kościół,Moderatorskie,Oaza

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego, pełnych pokoju i prawdziwej radości. Niech Jezus, który przychodzi do nas jako małe, bezbronne dziecko uczy nas odwagi i zaufania. Życzę Wszystkim Oazowiczom wielu łask Bożych, zdrowia, pogody ducha i entuzjazmu dla dzieła jakim jest Ruch Światło-Życie. Szczęść Boże! ks. Moderator

One Response to "Życzenia na Boże Narodzenie"

  1. Karolina Napisał 03/01/2013 o 21:36

    I księdzu z Wielkim opóźnieniem ale Szczere Wesołych i Błogosławionych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku…

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.