Następne wydarzenie w:

 • 00 DNI
 • 00 GODZ.
 • 00 MIN.
 • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Życzenia Świąteczne

Kategorie: Moderatorskie,Oaza,Ogólna

Drodzy Moderatorzy, Animatorzy i Członkowie Ruchu Światło-Życie,
W nadchodzącym czasie Świąt Bożego Narodzenia i w całkowicie Nowym Roku, życzymy Wam takiej radości jakiej doświadczyła Elżbieta na widok Maryi, dobrego pośpiechu z którym szła w góry i w którym razem z Józefem szukała miejsca, by urodzić Boga – bo to jest ten pośpiech, który popędza by się czymś podzielić i by czegoś ważnego nie stracić. Życzymy Wam takiego zapewnienia, jakie dostał Józef, tak bardzo zdziwiony – że „z Ducha Świętego jest to, co się w niej poczęło”. Niech każde wydarzenie, które będzie miało miejsce w Waszym życiu będzie zdarzeniem „z Ducha” – prowadzącym zawsze do źródła Pokoju.

Ks. Moderator i Diecezjalna Diakonia Jedności

One Response to "Życzenia Świąteczne"

 1. Karolina Napisał 12/25/2013 o 09:58

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

  Oby Święta były spędzone wśród najbliższych, w spokoju i radości, a Nowy Rok przyniósł sukcesy w najważniejszych życia obszarach. Niech Nowonarodzony zagości w sercach 🙂

Dodaj komentarz

 1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.