Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

10tka różańcowa z Biskupem

Kategorie: Diakonia Modlitwy,Oaza,Wydarzenia

W odpowiedzi na decyzję Biskupa płockiego Piotra Libery o podjęciu okresu szabatowego od 1 lipca do 31 grudnia 2019 r. oraz pobycie jako pustelnik kameduła na Bielanach w Krakowie, młodzież Ruchu Światło-Życie chce serdecznie zaprosić do wspólnej modlitwy różańcowej w każdą niedzielę w intencjach biskupa płockiego.
Chcemy zaprosić cały ruch oazowy wraz z gałęzią Domowego Kościoła, wszystkie wspólnoty młodzieżowe diecezji oraz młodych sercem do wspólnej modlitwy 10tką różańca w każdą niedzielę okresu szabatowego biskupa.
„Jadę tam z wielkim pokojem serca i zapewnieniem o modlitwie za cały Kościół z Ojcem Świętym i za naszą diecezję” – zapewniał biskup płocki, dlatego my, owoc działalności duszpasterskiej diecezji chcemy się jednoczyć w modlitwie z naszym biskupem.Zapraszamy serdecznie na wydarzenie na Facebooku (LINK), gdzie co niedzielę pojawiają się rozważania kolejnych tajemnic różańca.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.