Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Komunikat Księdza Moderatora dotyczący rekolekcji wakacyjnych

Kategorie: Kościół,Oaza,Ogólna

Drodzy Oazowicze!
Z przykrością informuję, że (w porozumieniu z Księdzem Biskupem) zapadła decyzja o odwołaniu tegorocznych wakacyjnych rekolekcji Ruchu Światło-Życie organizowanych przez naszą diecezję. W związku z zaistniałą sytuacją „obradujemy” (oczywiście on-line) w Diakonii Jedności, jaką inną formę spotkań/rekolekcji/formacji/integracji Wam (animatorom i uczestnikom) zaproponować. Już dziś mogę (co prawda tylko wstępnie – bo nie wiemy jak będzie wyglądała sytuacja w lipcu) napisać, że planujemy dwa turnusy 7-dniowych rekolekcji dla pełnoletnich animatorów w znanym i lubianym (mam nadzieję) Gliczarowie, w drugiej połowie lipca.
Jeśli macie jakieś pomysły czy sugestie co do nadchodzących, tak innych niż wcześniejsze, wakacji, to bardzo Was proszę – podzielcie się tym z nami. Możecie pisać bezpośrednio do mnie () lub na adres oazowy ()
Serdecznie Was pozdrawiam i oczywiście wspieram modlitwą
ks. Marcin Kędzia

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.