Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Materiały do promocji oazy w diecezji

Kategorie: Blog,Moderatorskie,Oaza,Ogólna

Powoli zbliża się czas wakacji. Pragnę Was bardzo serdecznie zachęcić do uczestnictwa w rekolekcjach oazowych. To dobry i sprawdzony sposób, by wzmocnić swoją wiarę a także przeżyć te dni razem rówieśnikami, we wspólnocie Kościoła. Bardzo proszę Księży, Katechetów o poprowadzenie lekcji o Ruchu Światło – Życie i zachęcenie swoich uczniów w szkołach i w parafiach do skorzystania z tej formy rekolekcji. Do wykorzystania zostawiamy materiały: film promujący oazę, konspekt katechezy, prezentację o ruchu oazowym i najważniejsze informacje o tegorocznych rekolekcjach.

Materiały do pobrania:

Tegoroczne rekolekcje

Konspekt Katechezy o Ruchu oazowym

prezentacja o oazie

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.