Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Oaza Modlitwy dla młodzieży „Znajdź pomysł na siebie” – zdjęcia

Kategorie: Blog,Kościół,Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Wydarzenia,Zdjęcia

Sorry:
- Attempt 1: Flickr feed not found
- Attempt 2: Photoset not found
- Please recheck your ID(s).
W dniach 9 – 11 maja w Płockiej Studni odbyła się Ewangelizacyjna Oaza Modlitwy dla młodzieży. Temat: „Znajdź pomysł na siebie”. EOM prowadził zespół Full Power Spirit. Znaleźć pomysł na siebie? To wcale nie takie łatwe. Potrzebujemy w tym wsparcia Pana Boga, który ma dla nas najlepszy plan. Ale gdzie usłyszeć Jego głos? Co zrobić, żeby ten plan odkryć?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.