Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

Wyjazd na II turnus rekolekcji

Kategorie: Uncategorized

Pierwszy turnus oaz dobiegł końca, teraz czas na kolejny! 🙂

Mamy nadzieję, że minione rekolekcje były owocnym czasem, obfitującym w dobre przeżycia, a uczestnicy mieli okazję nawiązać osobistą relację z Chrystusem i zapoznać wielu dobrych znajomych o podobnych wartościach.

Już we wtorek, 17 lipca na oazowe rekolekcje w Murzasichlu i Gliczarowie Górnym wyruszą uczestnicy Oazy Nowej Drogi III i Oazy Nowego Życia II. Przypominamy kolejność przystanków podczas odjazdu autokarem:

  • godz. 06:30 z Ciechanowa z par. św. Franciszka, ul. Batalionów Chłopskich 10 (I przystanek),
  • ok. godz. 07:30 z Płońska z par. Maksymiliana Kolbego, ul. Mikołaja Kopernika 11 (II przystanek),
  • godz. 8:30 z Płocka, przy kościele św. Stanisława (tzw. Stanisławówka) ul. Jachowicza (III przystanek).            Planowany dojazd do ośrodka na obiadokolację o godz. 18:00.

 

Życzymy wszystkim uczestnikom, animatorom i księżom pięknego czasu rekolekcji, niech Pan Bóg towarzyszy Wam każdego dnia i w każdym punkcie programu! 🙂

 

Ponadto przypominamy wszystkim Oazowiczom, iż nadal trwa akcja „Foska z wakacji”! Zachęcamy do robienia zdjęć swoich fosek, które wykonacie gdziekolwiek jesteście na wakacjach. Trzy najciekawsze zdjęcia nagrodzimy. 🙂

Szczegóły:
1. Zrób zdjęcie zawierające w sobie znak ΦΩΣ ΖΩΗ (czyt. fos-zoe).
2. Dołącz cytat z Pisma Świętego który zostanie dodany do opisu zdjęcia. (Dla chętnych.) 
3. Zapoznaj się z regulaminem (możliwość udziału anonimowego).
4. Wyślij na [email protected] lub facebook.pl/OazaPlocka.
5. Czekaj na publikację i rozstrzygnięcie konkursu na 3 najlepsze zdjęcia

 

Wszystkie informacje na temat akcji TUTAJ 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.