Wydarzenie za:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

Baza Oaz

Płock:
Św. Bartłomieja (Fara):
– ODB (sobota) ONŻ I,II (piątek) an. Maria Nosarzewska
– ONŻ III (wtorek) an. Daria Rajchel oraz Tomasz Kowalczyk
– po ONŻ III (raz w miesiącu)
– Oaza Studencka (piątek) an. Kamil Rosiak
Św. Zygmunta (Katedra):
– ONŻ I (poniedziałek) an. Krzysztof Stawicki
– ONŻ II (poniedziałek) an. Paweł Ratkowski
Św. Józefa:
– OND I, ONŻ I,II (czwartek) ks. Łukasz Kubisiak
Św. Jakuba (Imielnica):
– OND II (sobota) an. Ania Marciniak
– ONŻ III (niedziela) an. Kamil Rosiak

Ciechanów:
Fatimska:
ONŻ 0,I,II (piątek) an. Dominika Kamila Kurek, Joanna Racka, Hubert Żbikowski
Św. Franciszka:
ODB, OND, ONŻ I,II,III an. Aleksandra Duczman, Aleksandra Wrońska, Anna Kopczyńska, Maciej Łebkowski; moderator ks. Marcin Lipiński
Św. Józefa:
ONŻ I (piątek) an. Monika Tarnowska
Św. Piotra:
– ODB (piątek) an. Monika Tarnowska
– OND II (piątek) an. Natalia Majkowska
– ONŻ I (piątek) an. Marta Cekała

Gostynin:
Św. Marcina:
– ODB, OND I an. Marta Wasiak
– ONŻ I (sobota) an. Katarzyna Balcerzak
Miłosierdzia Bożego:
ONŻ I ks. Sławomir Wiśniewski

Krzynowłoga Mała:
– OND II (środa) an. Joanna Michalska
– ONŻ I (czwartek) an. Joanna Bugaj
– ONŻ II (niedziela) ks. Jacek Wichorowski

Nasielsk:
– OND (piątek) an. Ania Ostrowska
– OND II (piątek) an. Aleksandra Filipiak

Bielsk:
– OND I,II (środa) an. Eliza Ciemnicka
– ONŻ II (sobota) an. Emilia Garlicka

Słupno:
– OND I (niedziela) an. Maria Ratkowska
– ONŻ II (piątek) an. Agnieszka Wrzesień

Baboszewo:
– ODB (wtorek), OND (piątek), ONŻ I (sobota), ONŻ II (piątek), ONŻ III (sobota) an. Cezary Jasiński

Rypin:
– OND III, ONŻ I,II (czwartek) ks. Marcin Durzyński
– ODB, OND I, II (czwartek) ks. Michał Tański

Płońsk:
– ODB, ONŻ 0 an. Anna Bieniek

Sochocin:
– OND I, ONŻ I (czwartek, sobota) ks. Tomasz Baranowski

Serock:
– OND III, ONZ I ( piątek) ks. Paweł Kułakowski

Staroźreby:
– ONŻ I (piątek) an. Daria Rajchel

Koziebrody:
– ONŻ I (piątek) an. Alicja Klimowska

Lucień:
– OND II (piątek) an. Tomek Kowalczyk

Żukowo:
ONŻ I (sobota) an. Wiktoria Ulicka