Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Kierując się troską o stałą formację Animatorów w Ruchu Światło-Życie, zapraszam Was na dni formacyjne. Spotkanie odbędzie się w dniach 30 stycznia – 1 lutego br. i jest obowiązkowe dla Animatorów, którzy w parafii lub na oazie letniej pełnią posługę i są po formacji Szkoły Animatora. Będzie to czas na wspólną modlitwę, konferencje i potrzebną integrację w naszym gronie. Ważną sprawą, którą zajmiemy się na naszym spotkaniu będzie omówienie marcowego sympozjum. Miejscem spotkania jest Studnia w Płocku na ul. Górnej 1. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00, kończymy w niedzielę o godz. 13:00. Proszę przyjechać w piątek bo wieczorem zostało zaplanowane spotkanie wszystkich Animatorów. Koszt pobytu (noclegi i pełne wyżywienie) wynosi 70 zł od osoby. Proszę zgłaszać się do mnie na adres: ks.krzysztof.rucinski@gmail.com do 23 stycznia.

ks. Krzysztof Ruciński
Moderator Diecezjalny

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.