Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Drugi turnus rekolekcji letnich

Kategorie: Kościół,Moderatorskie

Drodzy księża, animatorzy i uczestnicy drugiego turnusu letniej oazy. Pamiętajcie o tym, że wyjeżdżacie do Gliczarowa Górnego (ONŻ i ONŻ II) i Murzasichla (OND II, OND III i ONŻ I) już 14 lipca (wtorek). Pierwszy przystanek będzie przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie (ul. Kolbego 39). Autobus podjedzie o 06:30. Drugi przystanek będzie przy Teatrze dramatycznym w Płocku. Autobus podjedzie między 08:15 a 08:30. I potem już w góry. W autobusie otoczą Was opieką i serdeczną troską animatorzy. Zabierzcie ze sobą: śpiwór, Pismo Święty (koniecznie ST i NT) i coś do pisania (notatniki dla OND będą na miejscu). Pamiętajcie o legitymacji szkolnej, świątecznym ubraniu do kościoła, ciepłym swetrze, płaszczu przeciwdeszczowym i butach w góry. Pieniądze za autokar będą zbierane w autokarze przez upoważnionego animatora. Pieniądze za pobyt na oazie po dotarciu w góry. Planowany czas dojechania do ośrodków o godz. 18:00. Oaza kończy się agapą 29 lipca. Życzę Wam szybkiego dotarcia do ośrodka w górach, pięknych chwil ze sobą i Bożej opieki.

ks. Krzysztof Ruciński – moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie

Zgłoszenia na Oazy letnie dobiegły końca. Pojadą wszyscy, którzy złożyli karty.

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.