Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Ewangelizacyjna Oaza Modlitwy cz. II

Kategorie: Blog,Oaza,Ogólna

W dniach 5 – 7 kwietnia zapraszamy na Ewangelizacyjną Oazę Modlitwy do Popowa. Ponieważ będzie to weekend przed Niedzielą Miłosierdzia, to właśnie Miłosierdzie będzie motywem przewodnim tych rekolekcji. Zapraszamy młodzież z gimnazjum i liceum, zarówno tych którzy kształtują swoją duchowość według chryzmatu Światło-Życie jak i tych, którzy dopiero wchodzą na tę drogę. Zapisy należy kierować na adres mailowy: xbszostak@gmail.com do 2 kwietnia. Prosimy zabrać ze sobą śpiwór, Pismo św., instrumenty muzyczne, notatnik i coś do pisania. Koszt 80 zł. Startujemy w piątek o godzinie 17.30, a kończymy w niedzielę o godzinie 13.30.
Czekamy na Was!

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.