Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Oaza Modlitwy – Wierzę. Zapytaj mnie dlaczego

Kategorie: Kościół,Oaza,Ogólna,Wydarzenia

W dniach 8 – 10 maja 2015 r. w Płockiej Studni odbędzie się oaza modlitwy dla młodzieży. Temat: Wierzę. Zapytaj mnie dlaczego. Zgłoszenia do 3 maja do ks. Bartosza Szostaka (e-mail: xbartek888@gmail.com). Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Proszę podać: imię, nazwisko, wiek i parafię zamieszkania. Koszt OM – u wynosi 90 zł (dwa noclegi i pełne wyżywienie). Zjazd 8 maja w piątek do godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę obiadem. Na weekend zapraszamy młodzież związaną z oazą, ale także osoby, która chciałby poznawać charyzmat oazy.

Po oazie modlitwy, obiadem o godz. 14:30 w Studni, rozpoczną się ostatnie w tym roku duszpasterskim, obrady Diecezjalnej Diakonii Jedności. Przypominam wszystkim Uczestnikom DDJ o przygotowaniu konkretnych pomysłów na promocję oaz letnich. Będziemy też rozmawiać o tym, w jaki sposób możemy promować oazę (wspólnoty młodzieżowe i domowy kościół) w diecezji i naszych parafiach. Proszę o Waszą obecność.

ks. Krzysztof Ruciński

Moderator diecezjany

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.