Następne wydarzenie w:

 • 00 DNI
 • 00 GODZ.
 • 00 MIN.
 • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Wpis moderatorski

Kategorie: Blog,Kościół,Moderatorskie,Oaza

Pochodzę z parafii pw. św. Marcina w Zielonej Mławskiej. Urodziłem się 4 maja 1982 roku w Żurominie. W latach 2001-2007 studiowałem w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku. 14 czerwca 2007 roku z rąk J.E. Ks. Bp Piotra Libery otrzymałem święcenia kapłańskie.
Pracowałem w Karniewie, Płońsku, Ciechanowie. 4 września 2010 roku zostałem Moderatorem Diecezjalnym Ruchu Światło-Życie. Przez rok byłem duszpasterzem akademickim Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Słowo o moich zainteresowaniach: głownie to praca z młodzieżą studencką i od jakiegoś czasu z małżeństwami, bardzo odnajduję się w duchowości ignacjańskiej, w pracy duszpasterskiej cenię sobie psychologię. Kocham muzykę, ciekawe książki i dobry film. Lubię odpoczywać w górach. Obecnie pracuję w płockiej farze i jestem katechetą w Małachowiance.

2 Responses to "Wpis moderatorski"

 1. Karolina Napisał 04/16/2013 o 11:56

  Milo księdza poznać chociaż trochę… 🙂

 2. Karolina Napisał 04/16/2013 o 23:45

  To prawda… 😀

Dodaj komentarz

 1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.