Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Życzenia Moderatora Diecezjalnego Ruchu Światło-Życie

Kategorie: Uncategorized

Drodzy Oazowicze,

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Życzę Wam, by Chrystus, który pokonał śmierć, piekło i szatana, był Waszą siłą w podejmowaniu codziennych zmagań z grzechem i słabością. Niech On, który jest Światłością Świata, rozproszy Wasze ciemności i wskaże prawdziwe Światło z którego płynie Życie. Życzę Wam pokoju i nadziei w sercu, a przede wszystkim wiary w to, że Jezus zawsze będzie z nami w świętych sakramentach, swoim słowie i w drugim człowieku.
Życzę Wam również dobrych spotkań w gronie Rodziny i Przyjaciół. Błogosławionej Paschy Pana.

Ks. Krzysztof Ruciński
Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie
Diecezji Płockiej

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.