Wydarzenie za:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

Audio

Nagrania kazań, uroczystości, spotkań.

Laboratorium idei

27 kwietnia (piątek) o godz. 19.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie, na ul. Narutowicza 9 (parter, sala nr 30) odbyła się kolejna katecheza z cyklu „Laboratorium idei”. Gościem spotkania był dr Kazimierz Szałata, filozof, profesor UKSW. Zachęcamy do odsłuchania wykładu pt.: Relatywizm- opary filozoficznego absurdu, czy słuszna koncepcja życia?

Laboratorium idei

15 października (sobota) o godz. 19.00 w Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie odbyło się spotkanie z cyklu „Laboratorium idei”.  Gościem spotkania był dr hab. Jan Żaryn,  historyk, nauczyciel akademicki, działacz społeczny, profesor UKSW. Zachęcamy do odsłuchania wykładu pt.: Czarne karty Kościoła.

Laboratorium idei

W dniu 21maja (sobota) o godz. 19.00 w Kościele Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie odbyła się katecheza z cyklu”wiara nie jest dla głupców”. Gościem spotkania był  pan Paweł Milcarek, filozof i publicysta, założyciel i w latach 1999-2008 redaktor naczelny kwartalnika „Christianitas„. Zachęcamy do odsłuchania wykładu pt.: Człowiek. Elementy chrześcijańskiej antropologii.

Laboratorium idei

 

W dniu 9 kwietnia (sobota) o godz. 20.00 w Kościele Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie odbyła się katecheza z cyklu”wiara nie jest dla głupców”. Gościem spotkania był  o. Paweł Kozacki, dominikanin, publicysta, przeor Konwentu Świętej Trójcy w Krakowie, były redaktor naczelny dominikańskiego miesięcznika „W drodze”. Zachęcamy do odsłuchania wykładu pt.: Spowiedź  czy psychoterapia?