Dni Formacji i Szkoła Animatora – cz. I

Categories: Kościół,Oaza,Ogólna,Wydarzenia

W dniach 5 – 7 lutego 2016 roku w Płockiej Studni (ul. Górna 1) odbędą się Dni Formacji Animatora i Diecezjalna Szkoła Animatora Ruchu Światło-Życie. Rozpoczęcie w piątek 5 lutego o godz. 18:00 wspólną Mszą św. Zakończenie w niedzielę 7 lutego o godz. 13:00. Recepcja będzie czynna w piątek od 17:00 do 17:45.

Proszę zabrać ze sobą: Pismo Święte (ST i NT) oraz notatnik. Chłopaki zabierają alby. Koszt DFA i SA to  90 zł/os (pełne wyżywienie i dwa noclegi). Jeśli ktoś nie może zapłacić całości, proszę o złożenie dobrowolnej ofiary. Zapisujemy się do 30 stycznia poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod adresem https://docs.google.com/forms/d/1mBW5Gv_CZLsKOnfplgZU2dtk5qCExaDWlXg_sOfp-TQ/viewform?usp=send_form. Proszę nie czekać ze zgłoszeniami na ostatnią chwilę ponieważ to ułatwia organizację dni formacji i szkoły animatora.

Przypominam, że Szkoła Animatora ma na celu przygotowanie do odpowiedzi na odkryte powołanie do konkretnej Diakonii w Ruchu Światło-Życie dla Kościoła. Do udziału zapraszam osoby po tegorocznej ONŻ II st. oraz tych wszystkich, którzy nie ukończyli SA.

Osoby, które nie skończyły SA nie będą mogły pełnić posługi Animatora na rekolekcjach wakacyjnych.

ks. Krzysztof Ruciński
Moderator diecezjalny

Podobne wpisyKomentarze

comments

Author: ks.Krzysztof

Dodaj komentarz