Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie

Kategorie: Kościół,Moderatorskie,Oaza

Diecezjalna Diakonia Jedności serdecznie zaprasza wszystkich Księży prowadzących w tym roku oazy i związanych z Ruchem Światło-Życie; diakonów, kleryków, animatorów i uczestników Oaz na Diecezjalny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się w sobotę 3 września w parafii św. Bartłomieja (Fara) w Płocku. Bardzo gorąco chcę zaprosić cały Domowy Kościół w naszej diecezji z Parą Diecezjalną i ks. Andrzejem Pieńdykiem. W tym roku Mszy świętej koncelebrowanej będzie przewodniczył ks. bp Mirosław Milewski.

Na dniu wspólnoty będzie możliwość zakupienia materiałów formacyjnych do pracy w małych grupach w parafii. Księży zapraszam do koncelebry i proszę o zabranie alby i stuły. Po Mszy św. organizatorzy zapraszają na bigos.

Radością dla Oazowiczów i dla mnie będzie obecność księży, młodzieży, dorosłych i tych wszystkich, którzy czują się związani z charyzmatem Ruchu Światło-Życie.

 

Program Diecezjalnego Dnia Wspólnoty

Miłosierni jak Ojciec

Płock Fara, 3 września 2016 r.

Sobota, 3 września

09:00 Recepcja uczestników diecezjalnego dnia wspólnoty

09:15 Zawiązanie wspólnoty i świadectwa uczestników oaz

10:15 Namiot spotkania i Adoracja Najświętszego Sakramentu

11:00 Przerwa

11:15 Przygotowanie do Mszy świętej

11:30 Msza święta

12:45 Agapa i spotkanie w grupach wakacyjnych

14:00 Nabożeństwo posłania

14:45 Pierwsze spotkanie Diecezjalnej Diakonii Jedności

16:45 Zakończenie dnia wspólnoty

Krzysztof Ruciński

Moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.