Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Zaproszenie na Diecezjalny Dzień Wspólnoty

Kategorie: Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Uncategorized,Wydarzenia

Diecezjalna Diakonia Jedności serdecznie zaprasza wszystkich Księży prowadzących w tym roku oazy i związanych z Ruchem Światło-Życie; diakonów, kleryków WSD w Płocku, animatorów i uczestników oaz na Diecezjalny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia w parafii św. Bartłomieja (Fara) w Płocku, z udziałem Ks. Bp Piotra Libery. Bardzo gorąco pragnę zaprosić również cały Domowy Kościół naszej diecezji z ks. Andrzejem Pieńdykiem – Moderatorem Domowego Kościoła. Nasze świętowanie rozpoczniemy wspólną modlitwą o godzinie 15:00 w kościele parafialnym. Na Dniu Wspólnoty będzie możliwość zakupienia materiałów formacyjnych do pracy w małych grupach w parafii. Księży zapraszam do koncelebry i proszę o zabranie alby i stuły. Prosimy wszystkich o zabranie kanapek. Radością dla oazowiczów i dla mnie będzie obecność księży, młodzieży, dorosłych i tych wszystkich, którzy czują się związani z charyzmatem Ruchu Światło-Życie.

Program Diecezjalnego Dnia Wspólnoty

14:30 Recepcja uczestników

15:00 Zawiązanie wspólnoty i świadectwa

16:00 Katecheza i Adoracja Najświętszego Sakramentu

w czasie adoracji modlitwa za prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie

16:45 Rachunek sumienia i sakrament spowiedzi

17:30 Spotkanie w grupach wakacyjnych i Agapa

19:00 Przygotowanie do Eucharystii

19:30 EUCHARYSTIA

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.