Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Oaza Modlitwy dla młodzieży

Kategorie: Oaza,Ogólna,Wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na kolejne weekendowe rekolekcje!
Oaza Modlitwy, tym razem dla uczniów szkoły średniej oraz studentów, odbywać się będą w terminie 6-8 grudnia w Domu Rekolekcyjnym Studnia w Płocku (ul. Górna 1a, Płock). Przyjazd w piątek na godzinę 17.30, koniec w niedzielę po obiedzie, czyli koło godziny 14.00.

Liczba miejsc ograniczona!
50 osób (+10 animatorów); zapisy do 29.11.2019 (decyduje kolejność zweryfikowanych zgłoszeń – czyt. wraz z zaliczką); koszt: 120 zł.

Formularz zgłoszeniowy: tutaj

Zgoda rodziców (WYMAGANE DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH): Zgoda-od-Rodziców

Zapisy krok po kroku:
1. Należy uzupełnić udostępniony formularz zgłoszeniowy na wydarzeniu lub na stronie plockaoaza.pl
2. Po wypełnieniu formularza, w ciągu 7 dni, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł na konto (zaliczka bezzwrotna): Marcin Kędzia, numer konta: 13 2490 0005 0000 4100 9019 8797
Ostateczny termin wpłat 29.11.2019
Osoby, które nie dokonały wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni od zgłoszenia się tracą rezerwację.
3. Koniecznie w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz OM GRUDZIEŃ, tytuł przelewu np: Jan Kowalski – OM GRUDZIEŃ.
W przypadku braku tytułu przelewu nie będziemy wiedzieli, kogo jest zadatek.
4.* Konieczne jest pobranie ze strony zgody od rodziców. Wypełnione zgody uczestnicy zabierają na OM.  (Dotyczy osób niepełnoletnich)

Kontakt:
Animator odpowiedzialny: Joanna Cichowska – tel. 515283084

Zapraszamy też na wydarzenie na Facebooku! Weź udział oraz zachęć innych do wyjazdu 🙂 Link do wydarzenia na Facebooku KLIK

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.