Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

OM dla młodzieży 7-9.12

Kategorie: Oaza,Wydarzenia

Kochani!
Za nami już pierwszy w tym roku formacyjnym OM dla uczniów szkoły podstawowej, czas więc na Oazę Modlitwy dla młodzieży! Już za niecały miesiąc, 7-9 grudnia odbędą się kolejne oazowe rekolekcje, jak zwykle w płockiej Studni. Niestety zainteresowanie było tak duże, że lista już jest pełna, dlatego też tych, którzy nie zdążyli się zapisać zapraszamy kolejnym razem. 🙂

Dla tych, którym jednak udało się zapisać, przekazujemy zgodę opiekuna na udział w rekolekcjach. Koniecznie zabierzcie ją ze sobą w dniu wyjazdu! Oczywiście wypełnioną i podpisaną. 😉

Zgoda na OM Grudzień

 

Zapisy krok po kroku:

1. Należy uzupełnić udostępniony formularz zgłoszeniowy na wydarzeniu lub na stronie plockaoaza.pl

2. Po wypełnieniu formularza, do 23.11.2018, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł na konto (zaliczka bezzwrotna): Marcin Kędzia, numer konta: 13 2490 0005 0000 4100 9019 8797 Ostateczny termin wpłat 23.11.2018 – data zaksięgowania na koncie. Osoby, które nie dokonały wpłaty zaliczki do 23 listopada tracą rezerwację.

3. Koniecznie w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz OM Grudzień, tytuł przelewu np: Jan Kowalski – OM Grudzień. W przypadku braku tytułu przelewu nie będziemy wiedzieli, kogo jest zadatek.

4. Konieczne jest pobranie z strony lub wydarzenia zgody od rodziców. Wypełnione zgody uczestnicy zabierają na OM.

Do zobaczenia w Płocku!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.