Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Podsumowanie września 2018

Kategorie: Oaza,Ogólna,Podsumowanie miesiąca

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Zapraszamy do krótkiego przeglądu wydarzeń z ostatniego miesiąca z życia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji.

 

 

* * *

Zaczęliśmy ten miesiąc od powakacyjnego Dnia Wspólnoty, gdzie oazowicze uczestniczący w letnich rekolekcjach spotkali się, by podziękować za ten piękny czas. Mszy przewodniczył bp. Piotr Libera, a jednym z ważniejszych punktów było podziękowanie księdzu moderatorowi Krzysztofowi Rucińskiemu za jego posługę i przekazanie jego stanowisko księdzu Marcinowi Kędzi. Relację z niego możecie przeczytać tutaj:

Ponadto znaczna część oazowiczów uczestniczyła w wyjątkowej, jubileuszowej pielgrzymce dzieci i młodzieży do Rostkowa, wspominając w ten sposób i oddając cześć św. Stanisławowi Kostce.

* * *

Co przed nami? Październik zapowiada się bardzo interesująco!

Rusza oazowy blog, wpisy będą pojawiały się w każdy czwartek w okolicach wieczoru. Bardzo serdecznie polecamy i zapraszamy do lektury!

27 października w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie odbędzie się Rejonowy Dzień Wspólnoty dla rejonu ciechanowskiego. Plan wydarzenia i inne informacje znajdziecie tutaj:

Zapraszamy również wszystkich oazowiczów w klasach 5-8 na Oazę Modlitwy, która będzie mieć miejsce w dniach 2-4 listopada w Płockiej Studni. Informacje o zapisach w tym miejscu:

Przekazujemy również prośbę ks. moderatora Marcina Kędzi o modlitwę jednym dziesiątkiem różańca w intencji Ruchu naszej diecezji – nie kosztuje to wiele czasu, a zawierzenie naszej działalności Bogu jest najpewniejszym sposobem przyczynienia się do jej wzrostu.

Życzymy wszystkim pięknego miesiąca, owocnej formacji i błogosławieństwa Bożego!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.