Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Powakacyjny Dzień Wspólnoty

Kategorie: Oaza,Ogólna

29 września 2020r. w kościele św. Józefa w Płocku odbył się Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło Życie. W świątyni zgromadzili się zarówno członkowie Domowego Kościoła, Oazy młodzieżowej, jak również sympatycy Ruchu, aby wspólnie podsumować miniony czas. Adoracja, Msza święta oraz kończąca spotkanie agapa dały możliwość spędzenia nam kilku chwil razem – we wspólnocie. Podczas Mszy Świętej chętni mieli możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, a także Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, której dzieło wspiera nowo zawiązana Diakonia Wyzwolenia. Po agapie swoje pierwsze spotkanie w tym roku formacyjnym miała Diecezjalna Diakonia Jedności.
Kochani Oazowicze! Dziękujemy Wam za miniony rok pracy, a wchodząc w kolejny życzymy Wam dużo sił na każdy dzień formacji oraz jeszcze większej radości z niej płynącej.

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.