Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

Temat roku 2019/20 oraz konkurs na piosenkę

Kategorie: Oaza

Ważne informacje od Centralnej Diakonii Jedności! Na spotkaniu, które odbyło się w Warszawie 13 października zdecydowano, że tematem kolejnego roku formacyjnego (2019/20) będzie hasło: „Wolni i wyzwalający”.  Temat roku związany jest między innymi z 40. rocznicą powstania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka – dzieła, które zapoczątkował Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki w 1979 roku, jako odpowiedź na wezwanie św. Jana Pawła II.

Pojawiła się także informacja od Centralnej Diakonii Muzycznej o konkursie na piosenkę roku kolejnego roku formacyjnego. Szczegóły na ten temat znajdziecie TUTAJ. Serdecznie zachęcamy naszych Oazowiczów do wzięcia udziału w konkursie! Kto wie, może w przyszłym roku będziemy mieć wśród nas laureatów? 🙂

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.