Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Dni Formacji i Szkoła Animatora – cz. I

Kategorie: Kościół,Oaza,Ogólna,Wydarzenia

W dniach 5 – 7 lutego 2016 roku w Płockiej Studni (ul. Górna 1) odbędą się Dni Formacji Animatora i Diecezjalna Szkoła Animatora Ruchu Światło-Życie. Rozpoczęcie w piątek 5 lutego o godz. 18:00 wspólną Mszą św. Zakończenie w niedzielę 7 lutego o godz. 13:00. Recepcja będzie czynna w piątek od 17:00 do 17:45.

Proszę zabrać ze sobą: Pismo Święte (ST i NT) oraz notatnik. Chłopaki zabierają alby. Koszt DFA i SA to  90 zł/os (pełne wyżywienie i dwa noclegi). Jeśli ktoś nie może zapłacić całości, proszę o złożenie dobrowolnej ofiary. Zapisujemy się do 30 stycznia poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod adresem https://docs.google.com/forms/d/1mBW5Gv_CZLsKOnfplgZU2dtk5qCExaDWlXg_sOfp-TQ/viewform?usp=send_form. Proszę nie czekać ze zgłoszeniami na ostatnią chwilę ponieważ to ułatwia organizację dni formacji i szkoły animatora.

Przypominam, że Szkoła Animatora ma na celu przygotowanie do odpowiedzi na odkryte powołanie do konkretnej Diakonii w Ruchu Światło-Życie dla Kościoła. Do udziału zapraszam osoby po tegorocznej ONŻ II st. oraz tych wszystkich, którzy nie ukończyli SA.

Osoby, które nie skończyły SA nie będą mogły pełnić posługi Animatora na rekolekcjach wakacyjnych.

ks. Krzysztof Ruciński
Moderator diecezjalny

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.