Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

6 grudnia 2014 r. w Płockiej Katedrze odbędzie się diecezjalny dzień wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Nasz dzień wspólnoty jest związany z Świętem Patronalnym, które obchodzimy w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi, czyli 8 grudnia. Zapraszam Księży, Animatorów, Odpowiedzialnych i Uczestników Ruchu Światło-Życie. W ramach dnia wspólnoty, o godz. 14:00, odbędzie się drugie spotkanie Diecezjalnej Diakonii Jedności (DDJ) na które zapraszam wszystkich członków tego gremium. Ponadto, o godz. 19:00 zapraszamy wszystkie grupy działające w diecezji i w samum Płocku na spotkanie z Frenchmenem.

Program Dnia Wspólnoty:

14:00 Drugie spotkanie Diecezjalnej Diakonii Jedności (Opactwo Pobenedyktyńskie)

16:00 Zawiązanie wspólnoty i przygotowanie do Eucharystii (Katedra)

16:30 Eucharystia (Katedra)

17:30 Agapa i wspólne świętowanie (Opactwo Pobenedyktyńskie)

19:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie ze Świadkiem (Katedra)

20:00 Zakończenie dnia wspólnoty (Katedra)

Ks. Krzysztof Ruciński

Moderator Diecezjalny

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.