Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Lista osób w drugim turnusie

Kategorie: Kościół,Moderatorskie,Oaza,Ogólna,Uncategorized,Wydarzenia

Już za 4 dni rozpoczną się rekolekcje oazowe dla osób, który zgłosiły się na pierwszy i drugi stopień ONŻ. Bardzo cieszę się, że w tym roku odbędą się dwie oazy pierwszego stopnia. Poniżej przedstawiam listę uczestników 15 – dniowych rekolekcji oazowych w II turnusie. Życzę Wszystkim owocnych rekolekcji, twórczego odpoczynku i dobrych relacji z ludźmi. Pierwszym autokarem jedzie ONŻ I stopnia do Gliczarowa (52 osoby), drugim ONŻ I do Murzasichla (43 osoby ) i trzecim ONŻ II stopnia do Murzasichla (30 osób). Ewentualne zmiany proszę ustalać z odpowiedzialnym Animatorami. Serdecznie pozdrawiam.

ks. Krzysztof Ruciński

Moderator Diecezjalny

ONŻ I stopnia, Gliczarów Górny 36 A

Moderatorzy:
ks. Bartosz Szostak – Główny Moderator Oazy
ks. Marcin Kędzia – Moderator wspomagający
ks. Kamil Kowalski – Moderator wspomagający

Animatorzy:
1. Racki Tomasz
2. Golat Bartosz
3. Rutkowska Agata
4. Przybysz Olga
5. Sobolewska Joanna
6. Burnos Alina
7. Stawicki Krzysztof
8. Kędzierski Adam

Uczestnicy:
1.Adamiak Magdalena Krzynowłoga Mała
2.Bieńkowska Olga Raciąż
3.Bitkowska Kamila Ciechanów, Fatimska
4.Ceranowski Jakub Ciechanów
5.Cichowska Joanna Krzynowłoga Mała
6.Ciemnicka Eliza Bielsk
7.Czachorowska Maria Sikórz
8.Druchniak Aleksandra Zatory
9.Druchniak Alicja Zatory
10.Dymkowska Natalia Ciechanów, Fatimska
11.Dzięgielewska Anna Raciąż
12.Gałecka Natalia Radzanowo k. Płocka
13.Garlicka Emilia Bielsk
14.Glinka Aleksandra Węgra
15.Gutkowska Inga Płock, Katedra
16.Janiszewska Marlena Węgra
17.Janus Malwina Płock, Katedra
18.Kalinowska Weronika Rypin, św. Stanisława Kostki
19.Kiełpińska Weronika Radzanowo
20.Kownacki Adam Michał Ciechanów, św. Piotr
21.Lisiński Hubert Rypin, św. Stanisława Kostki
22.Milewska Natalia Ciechanów, Fatimska
23.Nosarzewska Katarzyna Węgra
24.Nowczyk Julia Ciechanów, Fatimska
25.Omiecińska Karolina Ciechanów, Fatimska
26.Orysiak Hubert Ciechanów, św. Tekli
27.Pankiewicz Zuzanna Nowy Dwór Mazowiecki
28.Pawelska – Kiala Natalia Ciechanów, św. Franciszka
29.Piotrowska Anita Sulerzyż
30.Podgórska Wiktoria Sulerzyż
31.Racka Joanna Ciechanów, Fatimska
32.Łukasz Rudziński Krzynowłoga Mała
33.Rzeczkowska Aleksandra Ciechanów, Płockich Biskupów Męczenników
34.Siejka Jan Karol Płońsk św. Maksymiliana Kolbe
35.Siejka Szymon Emanuel Płońsk, św. Maksymiliana Kolbe
36.Szniter Kinga Ciechanów, Fara
37.Szpojankowska Kinga Ciechanów, św. Tekli
38.Szygendowska Oliwia Płock, Fara
39Tarnowska Judyta Monika Ciechanów, Fatimska
40.Teska Wiktor Rypin, św. Stanisława Kostki
41.Tomaszewska Paula Węgra
42.Wiśniewski Damian Rypin, św. Stanisława Kostki
43.Ziółkowska Joanna Ciechanów, św. Franciszka z Asyżu

ONŻ I stopnia, Murzasichle, ul. Sądelska 107 A

Moderatorzy:
ks. Marcin Durzyński – Główny Moderator Oazy
ks. Łukasz Kubisiaka – Moderator wspomagający

Animatorzy:

1. Paulina Piątkowska
2. Katarzyna Szostek
3. Jakub Wrzesień
4. Michał Godlewski
5. Mateusz Piliński
6. Mateusz Jesień
7. Bogdan Kołodziejski

Uczestnicy:
1. Aneta Śliwińska
2. Małgorzata Safaryn
3. Natalia Kwiatkowska
4. Paulina Branczewska
5. Wiktoria Ulicka
6. Kamil Zieliński
7. Dagmara Więczkowska
8. Jędrzej Filip Czekaj
9. Anna Cukrowska
10. Klaudia Zielińska
11. Maria Nosarzewska
12. Karolina Majchrzak
13. Joanna Gorczyńska
14. Karolina Świerczyńska
15. Wioleta Kaczyńska
16. Bartłomiej Witeszczak
17. Daria Borowicz
18. Katarzyna Kupka
19. Kinga Fiszer
20. Patrycja Mazanowska
21. Martyna Raczkowska
22. Dominika Jędrzejak
23. Małgorzata Olkowska
24. Sylwia Załęska
25. Lidia Stolarczyk
26. Damian Przyborowski
27. Jarosław Jarczyński
28. Szymon Śmieciński
29. Łukasz Matysiak
30. Małgorzata Rzewnicka
31. Agata Łaskarzewska
32. Magdalena Olkowska
33. Aleksandra Brodnicka
34. Wiktoria Krzykowska
35. Klaudia Romatowska
36. Szymon Konerberger
37. Joanna Cieślak
38. Patryk Łojewski
39. Iga Pacer
40.Włodkowski Adrian

ONŻ II stopnia, Murzasichle, ul. Sądelska 93 A (dom w podwórku przy lewiatanie)

Moderatorzy:
ks. Jacek Wichorowski – Główny Moderator Oazy
ks. Adam Gnyp – Moderator wspomagający

Animatorzy:

1. Marta Kapuścińska
2. Marta Bielska
3. Majka Niedzielska
4. Tomasz Kowalczyk
5. Łukasz Jabłoński

Uczestnicy:
1. Karolina Jarzynka
2. Daria Rajchel
3. Natalia Rajchel
4. Joanna Pawlak
5. Agata Kowalak
6. Joanna Jankowska
7. Dominika Gajewska
8. Aleksandra Kowalak
9. Joanna Sieradzka
10. Anna Smolińska
11. Patrycja Szmulewicz
12. Norbert Sobecki
13. Natalia Sobecka
14. Marta Wasiak
15. Aleksandra Filipiak
16. Mateusz Lewicki
17. Cezary Jasiński
18. Aneta Kowalska
19. Wiktoria Wrońska
20. Dominika Kurek
21. Małgorzata Dąbrowska
22. Alicja Zajkowska
23. Paweł Ratkowski
24. Agnieszka Wrzesień
25. Michał Opaliński
26. Anna Deorocka

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.