Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Oaza Modlitwy – Poznawanie siebie w świetle Słowa Bożego

Kategorie: Oaza,Wydarzenia

Brak miejsc. Zapisy wyłącznie na listę rezerwową.

„Poznawanie siebie w świetle Słowa Bożego” to temat najbliższej Oazy Modlitwy. Do wyczerpania miejsc lub do 28 września można zapisywać się na pierwszy z dwóch zbliżających się OM-ów. Weekendowa Oaza Modlitwy odbędzie się w dniach 2-4 października w Sikorzu (12 km od Płocka). Rekolekcje skierowane są do osób po ONŻ I, ONŻ II oraz wszystkich uczniów szkół średnich (przywieźcie swoich kolegów i koleżanki). Koszt rekolekcji wynosi 90 złotych (dwa noclegi i pełne wyżywienie). Nie przywozimy śpiworów. Proszę koniecznie zabrać Pismo Święte (ST i NT) oraz notatnik.

Oaza Modlitwy rozpocznie się w piątek kolacją o godz. 18:00. Zakończy się w niedzielę o godz. 13:00. Tym razem nie zabieramy śpiworów. Prosimy być punktualnie. Opłata (90zł) będzie pobierana na miejscu.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Diakonia Komunikowania Społecznego

12011475_970932996286047_2096054048_o

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.