Wydarzenie za:

 • 00 DNI
 • 00 GODZ.
 • 00 MIN.
 • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

ZAPISY NA OAZY LETNIE

Kategorie: Kościół,Moderatorskie,Oaza,Ogólna

Zostaw pustynię i wyjedź na oazę – zgłoszenia na letnie oazy 2017

W tym roku Płocka Oaza organizuje następujące Oazy letnie: Oazę Dzieci Bożych dla dzieci po 3, 4 i 5 klasie szkoły podstawowej; Oazę Nowej Drogi II stopnia dla osób po 6 klasie szkoły podstawowej oraz po 1 i 2 klasie gimnazjum; Oazę Nowego Życia I stopnia dla młodzieży po 3 klasie gimnazjum i dla uczniów szkół średnich oraz Oazę Nowego Życia 2 stopnia dla młodzieży, która była już na ONŻ I stopnia i uczestniczy w grupie formacyjnej w parafii.

Oaza Dzieci Bożych odbędzie się w Swarzewie koło Władysławowa (nad morzem). Trwa 10 dni. Rozpoczęcie 26 czerwca. Zakończenie 5 lipca. Koszt: 550 zł (zakwaterowanie, pełne wyżywienie, autokar w obie strony, ubezpieczenie).

Oazy Nowej Drogi II stopnia dla osób po VI klasie szkoły podstawowej oraz I i II gimnazjum odbędzie się w Murzasichlu. Trwa 15 dni. Rozpoczęcie 16 lipca Wyjazd z diecezji 15 lipca. Zakończenie oazy i wyjazd z ośrodka 30 lipca o północy. Koszt: 850 zł (zakwaterowanie, pełne wyżywienie, autokar w obie strony, ubezpieczenie).

Oazy Nowego Życia I i II stopnia dla młodzieży odbędzie się w Gliczarowie Górnym. Trwa 15 dni. Rozpoczęcie 16 lipca Wyjazd z diecezji 15 lipca. Zakończenie oazy i wyjazd z ośrodka 30 lipca o północy. Koszt: 850 zł (zakwaterowanie, pełne wyżywienie, autokar w obie strony, ubezpieczenie).

Krok po kroku, czyli jak zapisać się na Oazę letnią?

 1. Ze strony www.plockaoza.pl należy wybrać formularz na odpowiednią Oazę spośród zamieszczonych poniżej i wypełnić go.

 2. Po wypełnieniu formularza, w ciągu 7 dni, trzeba wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł na konto: Krzysztof Ruciński, Diecezja Płocka, ul. Tumska 3, 09-402 Płock, numer konta: 76 1240 3174 1111 0010 5717 5745. Osoby, które nie dokonały wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni od zgłoszenia się tracą rezerwację.

 3. Koniecznie w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz Oazę, na którą jedzie np. tytuł przelewu: Jan Kowalski ONŻ I stopnia. W przypadku braku tytułu przelewu nie będziemy wiedzieli, kogo jest zadatek.

 4. Następnie zależy pobrać ze strony plockaoaza.pl kartę zgłoszeniową na odpowiednią Oazę i dostarczyć ją Moderatorowi Diecezjalnemu ks. Krzysztofowi Rucińskiemu  do 15 czerwca na adres: Płock ul. Kazimierza Wielkiego 1 lub do Wydziału Duszpasterskiego na adres: Płock ul. Tumska 3.

Wszystkie informacje na plockaoaza.pl Początek zapisów 1 maja, a koniec 1 czerwca. Po terminie istnieje możliwość zapisów bezpośrednio u Moderatora Diecezjalnego.

ks. Krzysztof Ruciński – Moderator Diecezjalny i Diecezjalna Diakonia Jedności

FORMULARZE
ODB: https://goo.gl/forms/aWwclPnhMez7SNbu2
OND 2: https://goo.gl/forms/bpTaqoAs6wPupPGb2
ONŻ 1 (GLICZARÓW GÓRNY): https://goo.gl/forms/NGqNhzPyRPxgCNnx2
ONŻ 1 (GLICZARÓW GÓRNY): https://goo.gl/forms/ql0dAYncgXxmavvH3
ONŻ 2: https://goo.gl/forms/l6EB87w6uNJ1uHI82

Podobne wpisy

 • Oazy wakacyjne – ogłoszenieOazy wakacyjne – ogłoszenie
 • Ogłoszenie dotyczące II turnusuOgłoszenie dotyczące II turnusu
 • Zgłoszenia na Oazy letnie 2016Zgłoszenia na Oazy letnie 2016

Komentarze

comments

Dodał: ks.Krzysztof

Dodaj komentarz