Następne wydarzenie w:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Baza oaz w diecezji płockiej

Kategorie: Kościół,Oaza,Ogólna

 

Kochani, przedstawiamy wam bazę oaz naszej diecezji!

Znajdziecie w niej informacje w których parafiach znajdują się wspólnoty oazowe, do jakich stopni przygotowują się poszczególne grupki oraz w jaki dzień tygodnia i o której godzinie się spotykają. 

 

REJON PŁOŃSKI 

 

  • Parafia św. Urbana w Baboszewie

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ I Maria Smolińska środa o 16.30
OND III Kinga Wrońska środa o 17.30

 

  •  Parafia św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ I/ ONŻ II ks. Wojciech Czajkowski środa o 19.00 
ONŻ II ks. Wojciech Czajkowski sobota o 13.30

 

  • Parafia św. Michała Archanioła w Płońsku

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
OND Weronika Sękulska /Agata Calińska piątek o 17.45

 

  • Parafia św. Jana Chrzciciela w Sochocinie

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
OND II Aleksandra Cendrowska sobota o 12.00
OND II Joanna Kochanowska sobota o 13.30
ONŻ I Klaudia Szymańska piątek 16.30

 

  • Parafia św. Wawrzyńca w Żukowie

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ODB Anita Kozera sobota 10.00

 

REJON PUŁTUSKI

  • Parafia św. Anny w Serocku

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
OND III Emilia Jarosińska/ Joanna Gorczyńska piątek o 19.00

 

  • Parafia św. Józefa  w Pułtusku

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ I Aleksandra Druchniak piątek lub sobota o 19.00

 

REJON RYPIŃSKI

  • Parafia św. Floriana w Poniatowie

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ODB ks. Krystian Bartnicki pierwszy piątek miesiąca o 19.00

 

  • Parafia św.Stanisława Kostki  w Rypinie

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ODB Klaudia Cieciórska wtorek o 18.30
OND  Krystian Zgliński wtorek o 18.30
OND  Natalia Zurel wtorek o 18.30
ONŻ I  Zuzanna Czarnecka wtorek o 18.30
ONŻ II ks. Marcin Durzyński środa o 18.30

 

REJON PRZASNYSKI 

 

  • Parafia św. Dominika w Krzynowłodze Małej

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ODB Emilia Pszczółkowska/

Karolina Nowicka

piątek o 16.00
ODB Julia Pszczółkowska/

Natalia Bober

piątek o 16.00
OND Kinga Swędrowska piątek o 17.00
ONŻ 0 Olga Sulka piątek o 16.30
ONŻ I  Justyna Ostrowska piątek o 15.30
ONŻ II Daria Pejs piątek o 17.00

 

  • Parafia Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ODB Patrycja Łazicka piątek o 16.10
ONŻ I Aniela Łazicka piątek o 16.10

 

REJON PŁOCKI

  • Parafia św. Józefa (Cholerka) w Płocku

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ I Małgorzata Mikołajczewska czwartek o 19.00
ONŻ II Kacper Jarzynka czwartek o 19.00

 

  • Parafia św. Bartłomieja (Fara) w Płocku

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ I ks. Marek Piątkiewicz niedziela

 

  • Parafia św. Zygmunta (Katedra) w Płocku

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ I Barbara Wiśniewska poniedziałek o 19.00
ONŻ II Paweł Ratkowski poniedziałek o 19.00

 

  • Parafia św. Jakuba Apostoła (Imielnica) w Płocku

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ODB Renata Sikora niedziela o 11.30
ONŻ I  Ania Marciniak niedziela o 12.00

 

  • Parafia św. Jana Chrzciciela w Bielsku

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ODB  Aleksandra Sobiecka czwartek o 17.00
ONŻ I Dominika Dymek poniedziałek o 17.30
ONŻ II Eliza Ciemnicka co dwa tygodnie w piątek o 19.00

 

  • Parafia św. Kazimierza w Lucieniu

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ODB  Agata Zawadzka sobota o 10.30

 

  • Parafia św. Marcina w Gostyninie

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
OND I  Anna Michalak sobota o 12.30
ONŻ I Marta Wasiak piątek 20.00

 

  • Parafia Miłosierdzia Bożego w Gostyninie

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ II Paulina Pinkowska  piątek o 18.00

 

REJON CIECHANOWSKI

  • Parafia św. Franciszka z Asyżu w Ciechanowie

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ III Magdalena Rzeczkowska przeważnie w trzecią sobotę miesiąca po Mszy o 18
ONŻ I  Wiktoria Zawadka piątek o 16.30
ONŻ I  Tomasz Leszczyński niedziela o 11.30
OND III Aleksandra Makowska sobota o 9.00
OND III Maciej Łebkowski sobota o 12.30
ODB Karolina Żerek sobota o 9.00

 

  • Parafia św. Piotra Apostoła w Ciechanowie

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ 0  Ania Majkowska piątek 18.30
ONŻ I  Krzysztof Rogalski piątek 14.30
ONŻ III Monika Tarnowska brak stałego terminu

 

  • Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie 

 

Spotkania formacyjne do stopnia Animator Termin spotkań
ONŻ III Michał Godlewski trzecia sobota miesiąca

Dodaj komentarz

  1. Redakcja serwisu plockaoaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.